Rekrutacja 2024/2025

• ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ

SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ W TARNOGRODZIE NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Zapisy dzieci do klasy pierwszej w Szkole Podstawowej w Tarnogrodzie odbywać się będą w dniach od 26 lutego 2024 r. do 15 marca 2024 r. w godz. od 7.30 -15.30 w sekretariacie szkoły lub skan mailem: szp.tarnogrod@gmail.com

Dokumenty niezbędne do zapisania dziecka do klasy pierwszej można pobrać ze strony internetowej i w sekretariacie szkoły

Zgodnie z obowiązującym prawem oświatowym do klasy pierwszej przyjmuje się z urzędu dzieci zamieszkałe w obwodzie danej szkoły oraz w dalszej kolejności na wniosek rodziców, dzieci zamieszkałe poza obwodem danej szkoły, jeśli szkoła dysponuje wolnymi miejscami.

Przy składaniu wniosku konieczny będzie do wglądu akt urodzenia  oraz PESEL dziecka

TERMINY ZWIĄZANE Z NABOREM DO KLASY PIERWSZEJ:

• Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej -   26 lutego - 15 marca 2024 r.
        • Podanie do publicznej wiadomości listy uczniów przyjętych -  22 marca 2024 r.

Szczegółowe zasady naboru i rekrutacji uczniów do Szkoły Podstawowej im. Marii Curie- Skłodowskiej w Tarnogrodzie zawarte są w Statucie Szkoły.

liczba odwiedzin: 1939