Erasmus+ / Comenius

• Nasi partnerzy

•  NIEMCY

St. Marien-Schule. Szkoła podstawowa położona w miejscowości Moers w północno-zachodniej części Niemiec w pobliżu granicy z Holandią.

200px-Flaga-Francji.png

FRANCJA

Ecole primaire publique d'Hermeville. Szkoła podstawowa leżąca  w północnej części Francji w rejonie Normandii.

IRLANDIA

Claregalway N. S. Szkoła podstawowa położona w miejscowości Claregalway na zachodnim wybrzeżu Irlandii.

WĘGRY

Móra Ferenc Altalanos Iskola es Alapfoku Műveszetoktatsi Intezmeny. Szkoła podstawowa położona w miejscowości Kerekegyhaza w centrum Węgier.

TURCJA

Kazım Karabekir İlkoğretim Okulu to szkoła podstawowa leżąca w mieście Bursa w północno-zachodniej części Turcji.

RUMUNIA

Scoala cu clasele I – VIII “Sfantul Andrei” to szkoła w południowo-wschodniej Rumunii blisko Morza Czarnego.