OSIĄGNIECIA UCZNIÓW

• ROK SZKOLNY 2019/20 KONKURSY PRZEDMIOTOWE

• ***********************************************************************************************************************

Otylia Antolak ucz. kl. VIIb za fotografię pt. „Zdjęcie pod wodą” zdobyła I miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Najpiękniejsze zakątki przyrody powiatu biłgorajskiego".

Wyniki Gminnego Konkursu „Radość czytania 2020”. Komisja konkursowa zdecydowała przyznać następujące miejsca:
          W kategorii dzieci do lat 8:
          Pierwsze miejsce: Julia Przytuła
          Drugie miejsce: Wiktoria Zając
          Trzecie miejsce: Jakub Mazurek.
          wyróżnienie: Marta Mazurek
          W kategorii dzieci 9-14 lat:
          Pierwsze miejsce: Otylia Antolak

Serdecznie gratulujemy!

Wiktorii Zając uczennicy kl. Ib uzyskała  wyróżnienia w 53. Wojewódzkim Turnieju Poezji Dziecięcej w Lublinie

W konkursie historycznym „Pamięć o wojnie w mojej miejscowości” zorganizowanym przez MUZEUM I MIEJSCE PAMIĘCI W BEŁŻCU wyróżnienie zdobyli uczniowie z klasy VIIIb Bryła Cyprian i Malec Kamil.

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO EDI

„PANDA 2020”:

HISTORIA - KL. 7

Mateusz Michał Fus 1 miejsce Grawerowany dyplom laureata, Nagroda książkowa

Rafał Kita 5miejsce Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Martyna Bazan 9 miejsce Dyplom wyróżnienia

Natalia Magoch 9 miejsce Dyplom wyróżnienia

Emilia Śmieciuch 13 miejsce Dyplom uznania

Oliwia Olejnicka 19 miejsce Dyplom uznania

JĘZYK POLSKI - KL. 7

Mateusz Michał Fus 7 miejsce Dyplom wyróżnienia

Martyna Bazan 15 miejsce Dyplom uznania

HISTORIA - KL. 5

Maja Witkowska 13 miejsce Dyplom uznania

Łukasz Nowicki 13 miejsce Dyplom uznania

Cyprian Rogala 27 miejsce Dyplom uznania

Trzy uczennice z klasy Ib uzyskały awans w eliminacjach gminnych do 53. Wojewódzkiego Turnieju Poezji Dziecięcej.:

Oliwia Huppental
          • Wiktoria Zając
          • Maja Kurzydło

Gratulujemy i życzymy dalszych sukxcesów!

W II Gminnym Konkursie Plastycznym o tematyce sportowej zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Różańcu Drugim, laureatami zostali uczniowie z naszej szkoły:

Magdalena Kaczor kl. Ia

Aleksander Antolak kl. IIIa

Otylia Antolak kl. VIIb

Andżelika Pokrywka kl. VIIb

Emilia Śmieciuch kl. VIIb

Gratulujemy!

Dyplom finalisty XXVII Konkursu Wiedzy o Biblii i Kościele 2019/2020 otrzymała Otylia Antolak uczennica klasy VIIb

Serdecznie gratulujemy Otylii i s. Jadwidze!

Uczniowie z klas VII z naszej szkoły uzyskali wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie GALILEO z chemii zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej:
          11 miejsce: Otylia Antolak (VIIb)
          11 miejsce Rafał Kita (VIIb)
          14 miejsce - Amelia Czuryło
          15 miejsce - Dawid Jonak (VIIa)

Gratulujemy!

*******************************************************************************************************************************

Osiągnięcia w I półroczu roku szkolnego 2019/2020

Konkursy przedmiotowe, olimpiady, konkursy artystyczne, turnieje

• Uczestnicy okręgowego szczebla (II etapu) Konkursów Przedmiotowych pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty:

- Konkurs matematyczny: Stanisław Działo VIII a, n-l uczący p. Teresa Obszańska,

- Konkurs chemiczny: Dominika Pisarczyk VIII b, n-l  uczący p. Michalina Szyszka.

• Awans do II etapu XXVII Diecezjalnego Konkursu Wiedzy o Biblii i Kościele „Eucharystia Chlebem Życia” uzyskała Otylia Antolak z klasy VII b. Nauczyciel uczący - s. Jadwiga Anna Tabor.
          • W Ogólnopolskim Konkursie #OSEWyzwanie drużyna w składzie: Oliwia Myszkowiak, Oliwia Detko i Radosław Sadlej z VII a oraz Oliwia Olejnicka, Otylia Antolak i Amelia Rataj z VII b wykonała plakat, który przyczynił się do nagrodzenia naszej szkoły Mobilną pracownią Multimedialną. Opiekunkami drużyny były panie: Bożena Hadacz i Małgorzata Glinianowicz.
          • W Regionalnym Konkursie Plastycznym „Wrzesień 1939 roku oczami dziecka” I miejsce uzyskała Oliwia Myszkowiak z klasy VII a, III miejsce Aleksandra Grasza z klasy VI c, zaś wyróżnienie otrzymała Oliwia Olejnicka z klasy VII b. Opiekunkami uczennic były panie: Anna Kuziak i Małgorzata Glinianowicz.
          • Powiatowy konkurs plastyczny „Co spalamy, to wdychamy” III miejsce uzyskała Oliwia Myszkowiak z VII a, zaś wyróżnienie - Otylia Antolak z VII b. Opiekun – pani Urszula Fedec.
          • W ogólnopolskim konkursie „Szkolne przygody Gangu Słodziaków” uczniowie klasy II b otrzymali wyróżnienie. Nauczyciele odpowiedzialni za konkurs - p Anna Kuziak oraz p. Joanna Karczmarzyk.